До 31 грудня оригінальні запчастини Kia доступні за спеціальними цінами

До кінця року в офіційного дилера KIA  «Автопланета» можна придбати оригінальні запчастини для проходження ТО за спеціальними цінами
.

Оригінальні запасні частини

Зробивши вибір на користь автомобіля Kia, клієнт не тільки стає власником сучасного, комфортного та добре оснащеного авто, але й може розраховувати на піклування з боку офіційних дилерів протягом всього строку експлуатації.

До 31 грудня обслужити автомобіль у офіційного дилера KIA  «Автопланета» можна буде зекономивши до 16%* вартості окремих оригінальних запчастин. Спеціальні ціни встановлено на всі види фільтрів, гальмівні диски та колодки, ремені (ГРМ, генератора, привідні), ролики та свічки тощо.

Використання оригінальної продукції Kia має беззаперечні переваги, адже виготовляється вона відповідно до жорстких вимог корпорації Kia Motors до матеріалів та під пильним контролем якості з тестуванням на відповідність стандартам безпеки, надійності та довговічності.

* Ціни на окремі оригінальні запасні частини для автомобілів Kia знижені в порівнянні з цінами, які діяли до початку акції. Максимальне зниження ціни на окремі запасні частини сягає 16%. Акція діє в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» до 31.12.16. Офіційні дилери KIA в Україні самостійно визначають кінцеву ціну акційного товару на дату його продажу. ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» залишає за собою право змінювати умови акції.