1. Головна>
  2. Сервіс>
  3. Гарантія

Гарантія

Гарантія

5 РОКІВ АБО 150 000 КМ

Основна інформація

Основна інформація

Корпорація «УкрАвто» та бренд KIA, представлений в Україні компанією «Фалькон-Авто», у цей складний час стають ще на крок ближче до власників марки. З турботою та підтримкою головним доказом впевненості компанії у надійності власних авто стає унікальна пропозиція для українського авторинку, а саме семирічна гарантія, що розповсюджується на модельний* ряд КІА.
 

Багато що може трапитися за 5 років!

5 років - це час, достатній для здійснення навіть найбільших мрій. Незалежно від того, чого Ви хочете і які Ваші цілі в житті, ми будемо супроводжувати Вас у Ваших досягненнях. Ми гарантуємо найвищу якість навіть у найскладніших умовах.

Найвища якість - наш пріоритет. Ми постійно підвищуємо і піклуємося про стандарти на кожному етапі використання автомобілів нашими клієнтами.

Умови гарантії на а/м KIA

Високі стандарти якості

Автомобілі Kia виробляються за найвищими стандартами в автомобільній промисловості. Саме якість дозволяє нам пропонувати нашим клієнтам найтривалішу гарантію в Європі.

Гарантія на автомобіль

Якщо автомобіль правильно та регулярно обслуговувався, у разі його продажу гарантія може бути перейти в спадок до наступного власника без будь-яких проблем.

Користуйтесь без стресу

Kia є єдиним виробником автомобілів у Європі, який пропонує 5-річну гарантію на 150 000 км пробігу, тим самим забезпечуючи своїм клієнтам спокій і комфорт під час  користування автомобілем.

Висока вартість перепродажу

Дякуючи більш низьким витратам на технічне обслуговування, Ви можете розраховувати на більш високу вартість Вашого автомобіля, якщо його забажаєте продати в майбутньому.

Діє в Європі*

Гарантія Kia діє в більш ніж 20 європейських країнах.

Дефекти та несправності

Гарантія поширюється на будь-які дефекти, виявлені під час звичайного користування автомобілем і які могли виникнути в процесі виробництва. Сюди не відносяться  несправності, що виникають внаслідок нормального використання, такі як, наприклад, пошкодження поверхні шин або знос гальмівних дисків.

Запасні частини та сервісне обслуговування

На оригінальні запасні частини КІА, замінені в ході комерційного ремонту виконаного Дилером КІА в Україні, гарантійний період становить 12 місяців або 20 000 км пробігу з моменту продажу, залежно від того, що настане раніше, з обмеженнями, умовами та виключеннями, визначеними гарантійними зобов’язаннями, з якими можна ознайомитись у консультанта.

 

*Гарантія 5 років або 150 000 км, незалежно від того, що настане раніше. Детальні умови гарантії та обмеження зазначені у сервісній документації. 

Open Chat