1. Головна>
  2. Інформація для клієнтів>
  3. Корпоративним клієнтам

Корпоративним клієнтам

Корпоративним клієнтам

Корпоративним клієнтам

Незалежно від того, чи Ви є власником малого бізнесу з декількома автомобілями або представником потужної компанії, чий автопарк налічує десятки авто. Компанія "ФАЛЬКОН-АВТО" та бренд Kia працюють для того, щоб зробити Ваші перевезення максимально ефективними.
НАДАЄМО ІМПУЛЬС ВАШОМУ БІЗНЕСУ

Бренд Kia успішно співпрацює з корпоративними клієнтами по всьому світу, в тому числі в Україні. Серед наших партнерів – міжнародні компанії, державні структури, дипломатичні місії та міжнародні організації, які оцінили як переваги автомобілів Kia, так і індивідуальний підхід до кожного з наших клієнтів.

Чому співпрацювати з нами вигідно?
- Відмінні технічні характеристики автомобілів Kia, конкурентні ціни, високоякісний сервіс;
- Широкий асортимент моделей для найрізноманітніших бізнес-потреб, що включає бестселер бренду кросовер Kia Sportage, Kia Sorento, що з гордістю носить титул "Кросовер року в Україні 2016", бізнес-седан Kia Optima нового покоління, стильні хетчбеки та універсали Kia cee'd, доступні та практичні моделі сімейства Rio;
- Повний перелік запасних частин, доступних на складі;
- Прямі поставки автомобілів та запчастин безпосередньо від виробника;
- Можливіть придбати за вигідною ціною оригінальні автомобільні аксесуари (встановлення додаткового обладнання відразу на місці);
- Розгалужена торгівельно-сервісна мережа національного масштабу;

Індивідуальний підхід до кожного клієнта – запорука успішного вирішення задач будь-якої складності! Разом ми знайдемо оптимальне рішення для Вашого бізнесу. Швидко. Ефективно. Конфіденційно.

З питань, які стосуються даного розділу, звертайтесь до фахівця з продажу автомобілів корпоративним клієнтам.

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ

Стати корпоративним клієнтом компанії “ФАЛЬКОН-АВТО” та отримати спеціальні умови продажу дуже просто – для цього необхідно мати намір хоча б один раз придбати відразу щонайменше три автомобіля марки КІА. Долучившись до великої сім’ї наших корпоративних клієнтів, Ви отримаєте можливість скористатися розробленим з урахуванням потреб Вашого бізнесу пакетом послуг задля максимального спрощення процесу придбання та обслуговування автомобілів. 

На Ваш вибір широкий перелік інструментів фінансування покупки та можливість отримання допомоги від фінансового брокера. В торгівельно-сервісній мережі “ФАЛЬКОН-АВТО” постійно діють акційні пропозиції, програми заохочення та лояльності, накопичувальні знижки для постійних клієнтів.

Ви потребуєте додаткової інформації для прийняття остаточного рішення? Зверніться до наших менеджерів з корпоративних продажів, що працюють в усіх регіонах України. Вони нададуть вичерпні професійні відповіді на запитання будь-якого рівня складності і організують повний супровід на кожному з етапів – передпродажу, придбання автомобілів та в процесі експлуатації. За необхідності ми завжді готові надати автомобілі для безпосередньої оцінки їх споживчих якостей. 

Ми раді запропонувати нашим корпоративним клієнтам: 

- Вигідні умови придбання та обслуговування автомобілів; 
- Трирічне обслуговування за програмою КІА Assistance; 
- Спеціальні ціни на автомобілі запчастини та додаткове обладнання; 
- Накопичувальну систему знижок, що діє по всій території України; 
- Першочергове постачання автомобілів; 
- Лояльні умови придбання та обслуговування автомобілів для співробітників; 
- Позачергове обслуговування на сервісі за спеціальними цінами; 
- Гарантійна підтримка по всій території України; 

Завдячуючи тісній та плідній співпраці з нашими партнерами корпоративні клієнти можуть додатково отримати вигідні умови придбання автомобілів в кредит та лізинг. Понад усе ми цінуємо партнерські відносини з нашими клієнтами. З нами Ви можете розраховувати на оперативне та комплексне вирішення задач Вашого бізнесу незалежно від його розмірів та обсягів існуючих та/або планованих замовлень. 

Наявність сертифікатів якості і дотримання гарантійних забов'язань збоку офіційного дистриб’ютора автомобілів KIA в Україні компанії «ФАЛЬКОН-АВТО» є найкращою запорукою стабільності та збереження безперервності бізнесу. 

З питань, які стосуються даного розділу, звертайтесь до диспонента відділу з продажу автомобілів.

Open Chat